Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 13.05.2021, 21:55

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Живі у пам'яті народній

ЖИВІ У ПАМ'ЯТІ НАРОДНІЙ
 
 
З кожним роком людство відходить все далі й далі від подій Великої Вітчизняної війни і молоде покоління може дізнатися про ті жахливі події зі сторінок історичної літератури, художніх, документальних фільмів, на уроках історії та зі спогадів живих свідків тих подій.
 
          20 жовтня  у Пастирській ЗОШ І-ІІ ст.. пройшов виховний захід, присвячений  річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників за темою "Живі у пам'яті народній".
На заході були присутні гості, вчителі, батьки, діти, які хвилиною мовчання вшанували пам'ять та поклали квіти до пам'ятника загиблих земляків.
          Керівник гуртка патріотичного виховання Р.Н.Микитюк та педагог - організатор Г.А.Маслюк представили цікаві відео матеріали про земляків - визволителів, які захищали Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни.
Учні 8-9 класів підготували вірші, пісні на військову тематику. 
Найменші учасники заходу, учні початкових класів, вшанували пам'ять загиблих віршами та піснею "Хай завжди буде сонце".
          Ми завжди пам'ятатимемо подвиг визволителів. І ця пам'ять довічна. Саме воїнам - визволителям від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити і радіти успіхам, посміхатися сонцю.
 
Міністерство
Служба якості
'
Черкаський інститу
Педадогічна преса

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz