Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 13.05.2021, 20:49

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Останні новини

  

«1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

У ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Пастирського під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено захід, присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

На уроці пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни .

Потім учні та колектив школи поклали квіти до Обеліска Слави і надмогильного пам’ятника воїнам-визволителям села .

Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

 

 

 

 

  Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці

У рамках тижня( 26.04.-30.04.2021 р.) безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

с. Пастирське пройшли: конкурс-виставка малюнків “Охорона праці очима дітей”, квест “Дитина вдома. Побутові небезпеки”, практичні заняття «Увага!Пожежа!», «Надання першої долікарської допомоги», виховний захід "28 квітня - Всесвітній день охорони праці".

Основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності та розвиток життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє

.

 

 

 

Благодійної акції"Допоможи воїну АТО"

 

Колектив закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Пастирське долучилися до благодійної акції"Допоможи воїну АТО"до Великодня.Упродовж акції приносили продукти харчування, засоби гігієни та власноруч малювали малюнки, листівки з побажаннями для воїнів АТО. Сподіваємося, що скромні дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку .

 

ТАМ ДЕ ПРИБИРАЮТЬ,А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ.

20 квітня працівники закладу загальної середньої освіти та дитячого садочка с. Пастирського прийняли участь у прибиранні території біля села (Реп'яшка) .Спільними зусиллями ліквідовано стихійне сміттєзвалище, впорядковано узбіччя дороги.Дякую всім,хто приєднався до сьогоднішньої акції.Будьте здорові та щасливі.Пам'ятаймо, чистота довкілля залежить саме від кожного з нас!Адже ЧИСТО НЕ ТАМ ДЕ ПРИБИРАЮТЬ,А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ.

  

 

 

"Ми вам принесли весну".

Принесли нам лебеді на крилах весну. Лебеді,лебеді,лебеді...

Вони зачарували своєю красою заклад освіти с.Пастирське. А виготовила їх разом з учнями вчителька трудового навчання Луцька Ольга Михайлівна.Вони,ніби пливуть по озеру,промовляючи:"Ми вам принесли весну".

Дивлячись на цей витвір, зроблений руками людини,ми задумуємося над своїм життям,порівнюємо його з лебединим та промовляємо:"Яку красу можуть робити людські руки!"

 

До уваги учасників освітнього процесу

 

      Шановні батьки! Відповідно до наказу по Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  с. Пастирське Тернівської сільської ради № 12 від 15.03.2021 року "Про проведення  весняних канікул та запобігання дитячому травматизму"

весняні канікули перенесено на 22-26 березня 2021 року.

     Дорогі учні! Бажаємо Вам гарно відпочити, цікаво та з користю провести весняні канікули.  Ознайомтеся з пам'ятками, які вам надіслали класні керівники.  Дотримуйтеся правил поведінки для збереження  свого життя і здоров'я!   

 

Кілька простих порад для дітей та їх батьків,

як безпечно користуватись Інтернетом, щоб не накликати на себе неприємностей.

Безпечний інтернет

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ

Збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, яка загрожує їхньому життю та здоров’ю, зокрема – в соцмережах. Щоб підвищити обізнаність вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей, МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.Право дитини на безпеку та захист є базовим і поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так і офлайн. Діти мають право здобувати знання та підтримку у використанні цифрового середовища. Надавати таку підтримку є спільною відповідальністю батьків, педагогічних працівників, суспільства загалом. 

Найбільшої уваги щодо профілактики потребують підлітки (12-17 років), оскільки це етап активного формування самооцінки, інтересів, моральних уявлень, соціальних установок та потреби в спілкуванні з однолітками.

Під час організації профілактичних заходів варто орієнтуватися на формування навичок безпечної поведінки в цифровому середовищі та здобуття знань щодо:

  • прав людей (зокрема, права в цифровому середовищі);
  • електронної участі (в ухваленні рішень); 
  • збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями; 
  • механізмів захисту прав, що порушуються в інтернеті, а також способів отримати допомогу.

Якщо дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій у цифровому просторі, варто одразу звертатися до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України. Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів:

 Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав  дитини: 

0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних), 16 111 (безкоштовно з мобільних); 

онлайн-консультація для підлітків у Teenergizer;

чатбот у Telegram і Viber, який допоможе дізнатися, куди звертатися по допомогу.

Докладніше про це читайте ось тут.


 

 

"Міс Весна-2021"

 

До Міжнародного жіночого дня учениці школи мали змогу взяти участь у конкурсі "Міс Весна-2021". Цей святковий захід дав можливість проявити свою творчість, креативність, винахідливість, показати таланти, вміння. Попри те, що дівчата були суперницями, на сцені була атмосфера товариства й взаємодопомоги, а в глядацькій залі – підтримка від однокласників й молодших друзів.

  

 

"Мова – це глибина тисячоліть"

До міжнародний дня рідної мови у нашій школі було проведено фотоквест та квест "У царстві рідної мови".

Діти рухалися за отриманими маршрутними листами на станції: "Шифрувальник", "Ерудит", "Перекладач", "Грамотії", "Народ скаже, як зав'яже", "Лінгвістична", "Жартівлива", де виконували тематичні завдання. Учасники змагалися у кмітливості, винахідливості, креативності досліджуючи багатогранність рідної мови.

Мова — краса спілкування,

Мова — як сонце ясне,

Мова — то предків надбання,

Мова — багатство моє.

Мова — то чиста криниця,

Де б'є, мов сльоза, джерело,

Мова — це наша світлиця,

Вона як добірне зерно.

Мова — державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни —

Мову, як матір, любіть!

 

 

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»


 

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у ЗЗСО с. Пастирське пройшов виховний захід, приурочений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, провели з протестувальниками один день на Майдані, переглянувши відеозапис «Майдан Незалежності, 20 лютого 2014 року». Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Дев'ятикласниця Почтар Вікторія провела екскурсію до куточка Слави, де розповіла про героїв Назара Войтовича, Романа Гурики, Юрія Пасхаліна та інших , які були справжніми патріотами, прикладом для наслідування .

Вчитель історії Пономаренко Г.В.

 

 

Відчуття щастя і романтики

        Гарно розписаний імбирно-медовий пряник у вигляді серця – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок до Дня Святого Валентина для друзів, рідних і близьких.

      12 лютого 2021 року у Пастирській ЗОШ, провели цікавий майстер-клас з розпису пряників цукровим айсингом. Діти з великим задоволенням займалися розписом, щоб просту випічку перетворити на шедевр. Цей витвір мистецтва учні вирішили подарувати своїм рідним, щоб заполонити їм душу відчуттям щастя, романтики, меду і кориці.

      Під керівництвом вчителя Луцької О. М. було проведено конкурс «валентинок» діти власноруч виготовили найрізноманітніші вироби, чим ще раз підтвердили свою креативність, самостійність, різноманітність, обізнаність у різних техніках прикладної творчості.

      В цей день кожен з учасників переконався в тому, що День Закоханих – це свято чудес, яскравих вражень і найпрекраснішого в світі почуття – кохання.

Дахно С. В.

 

 "Разом до найкращого Інтернету".

      9 лютого 2021 року у світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом "Разом до найкращого Інтернету".

З метою дослідження позитивних і негативних сторін Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи у всесвітній мережі, сприянню обізнаності учнів про небезпеки,які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання.У Пастирській ЗОШ було проведено урок-гру для учнів 2-9 класів.Під час уроку діти переглядали відеофрагменти та аналізували їх, вигадували нікнейми та змагались, відповідаючи на питання щодо безпеки поводження в Інтернеті. Кожен учень отримав буклет-пам'ятку "Безпека в Інтернеті".Маємо надію,що запам'ятали: Інтернет- це частина твого життя. Зроби його безпечним!

 

День соборності України

в Пастирській ЗОШ

22 січня, щороку, відзначають День соборності України – свято, яке є символом єдності українських земель.  Учні Пастирської школи цього дня приєдналися до флешмобу "Ланцюг єдності", позмагатися в мобільній онлайн грі "100 років боротьби. Українська революція." https://play.google.com/store/apps/details?id=ur.ua.com.hitmax , організували "віршований бумеранг", проходили тестування та ближче знайомилися з історією своєї Батьківщини, а також класними керівниками було проведено дистанційний захід "Україна соборна держава".

 

 

 

 

 

Флешмоб #ДеньУкраїнськоїХустки

Сьогодні, на День святої Катерини, коли у світі відзначали День української хустки, яка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки, у Пастирській школі провели флешмоб #ДеньУкраїнськоїХустки.
Як повідомляє директор цієї школи Світлана Дахно, школярки принесли з дому свої улюблені хустки і сфотографувалися з ними, підтримавши всесвітній флешмоб.
Нагадаємо, що свято Української хустки започаткували торік у Вінниці зі сподіванням на те, що цей день стане таким же масовим як і День Вишиванки. Тож і наразі біля стін Вінницького музично-драматичного театру імені Садовського його співробітниці влаштували флешмоб. З різнобарвними хустками вони вийшли біля головного входу в театр, утворивши із хусток своєрідний ланцюг єднання з вигуками «Єднаймося!».
Хустина для українок завжди асоціювалася з жінкою, матір‘ю, берегинею роду, з жіночим оберегом, з обов‘язковим елементом українського строю, що підкреслює жіночу красу, силу, вишуканість, індивідуальність.

 

2020 12 07 xystka1


«Цього дня жінки в різних країнах світу одягнуть українську хустку і встановлять рекорд України. До флешмобу долучаються етнічні українки і жінки з понад 20 країн світу”,– повідомляє Лана Вєтрова, керівниця Національного Реєстру Рекордів. І додає, жінки з Сполучених Штатів Америки, Канади, Італії, Греції, Польщі, Кенії, Казахстану, Йорданії, Латвії, Індії, Португалії, Грузії, Греції, Болгарії, Вірменії, Росії, Узбекистани також одягнуть українську хустку.
«Приєднуюся до флешмобу, тому що дуже люблю хустки. В мене їх багато, на всі випадки. Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це — невід’ємна частина української культурної спадщини», – зазначає у ФБ українка Лейла Саваш, яка живе у Туреччині і місті Кушадаси.
Вона каже, що хустина є оберегом жінки з давніх-давен. Дівчатка, в основному, носили стрічки, віночки, а коли жінка виходила заміж, то вона одягала на голову хустку. Хустка була її оберегом, оберегом сім’ї, родини. Це – символ і необхідність.

 

2020 12 07 xystka2


«Хустка була маркером соціального стану жінки. Молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки– темні, вдови – чорні. Незаміжні дівчата часто вив’язувались вінкоподібно», – веде далі пані Лейла.
І додає, й інші українки в Туреччині також долучилися до флешмобу #ДеньУкраїнськоїХустки.
За її словами, хустка свідчила про рівень достатку української родини. Заможні жінки, зазвичай, купували дорогі шовкові та вовняні хустки. Про коштовність хусток свідчить той факт, що за польської влади на Західній Україні чоловік повинен був десять днів працювати аби купити своїй дружині хустку. Образ хустки був символічним виявом прихильності. Протягом століть хустина була в Україні найдорожчим подарунком, яка символізує домівку та матір.

 

УВАГА!  #Stop_sexтинг

 У грудні планується 3 освітніх заходи для учнів, батьків та вчителів. Просимо ознайомитися із ним та долучатися до подій.

 

8 грудня о 19.00 

Вебінар від МБО "Служба порятунку дітей" щодо проведення уроку «Особиста цінність та безпека» для учнів 5-9 класів

Для кого: для вчителів

Для реєстрації на вебінар потрібно заповнити онлайн-форму https://forms.gle/cgwZtTRobTdaEnVG8

 

14 грудня о 19:00 

#Stop_sexтинг: “Батьки та діти в Інтернеті - путівник безпечних мандрів”

Для кого: для батьків та вчителів

-->

Міністерство
Служба якості
'
Черкаський інститу
Педадогічна преса

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz