Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.11.2019, 03:13

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Урок професора Дахна


УРОК  ПРОФЕСОРА ДАХНА

 Великий Ломоносов пройшов з Архангельської губернії до Москви босими ногами, щоб навчатись в університеті, геніальний Бах – пройшов 350 км пішки з Арнштадта  до Любека, щоб брати уроки композиторської справи у відомого на той час педагога, а наш – односельчанин Ф. В. Дахно  пройшов також непростий шлях, щоб досягти таких висот у медицині. Шлях від фельдшера до професора. 

         Про трудові будні, про труднощі, які зустрічалися на шляху, про плани на майбутнє Федір Власович Дахно розповів перед учнями і батьками, вчителями і односельцями на зустрічі, яка нещодавно відбулася в нашій школі. Це був справжній Урок професора Дахна. Федір Власович дав змістовні відповіді на запитання учнів. Зацікавлено слухали присутні в класі, як його дитинство безжально обпалила війна, як бідували в повоєнні роки. Наш земляк закінчив Пастирську школу в 1953 році. Улюбленим предметом була біологія, саме тому і вирішив пов’язати життя  з медициною, щоб приносити людям користь.

         Спочатку було медучилище, робота фельдшером в Новомиргородській райлікарні; пізніше медінститут, робота лікарем – гінекологом. Федір Власович постійно працював над собою, тому після інституту закінчив ординатуру.

         Здоровя жінки, як матері – продовжувачки роду, стали пріоритетом в його світогляді. І він почав опікуватися проблемами материнства. Створив один з перших в Україні центрів репродуктивної медицини і нині є його генеральним директором. Скільком діткам подарував життя, скільком жінкам подарував радість материнства!

 Бути порядним, чесним стало кредо його життя. А ще любити людей і завжди пам’ятати про своє коріння. Саме тому приїжджає в рідне село, де черпає наснагу і мудрість, завжди дарує односельцям приємні зустрічі і подарунки. На згадку рідній школі подарував холодильник, три сучасні комп’ютери, принтер, книгу про Черкащину. Сільська бібліотека, яка знаходиться у приміщенні школи, поповнилася книгою «Допоміжні репродуктивні технології лікування безпліддя». За це йому щира подяка і низький уклін. А діти подарували шанованому гостю запашний коровай і літературно – музичну композицію, яку підготували учні та вчителі школи.


Педадогічна преса
Міністерство
Черкаський інститу
Календар
Календари для ucoz

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz