Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 13.05.2021, 20:52

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Урок професора Дахна

УРОК  ПРОФЕСОРА ДАХНА

Великий Ломоносов пройшов з Архангельської губернії до Москви босими ногами, щоб навчатись в університеті, геніальний Бах – пройшов 350 км пішки з Арнштадта до Любека, щоб брати уроки композиторської справи у відомого на той час педагога, а наш – односельчанин Ф. В. Дахно пройшов також непростий шлях, щоб досягти таких висот у медицині. Шлях від фельдшера до професора.

Спочатку було медучилище, робота фельдшером в Новомиргородській райлікарні; пізніше медінститут, робота лікарем – гінекологом. Федір Власович постійно працював над собою, тому після інституту закінчив ординатуру.

Здоров’я жінки, як матері – продовжувачки роду, стали пріоритетом в його світогляді. І він почав опікуватися проблемами материнства. Створив один з перших в Україні центрів репродуктивної медицини і нині є його генеральним директором. Скільком діткам подарував життя, скільком жінкам подарував радість материнства!

Про трудові будні, про труднощі, які зустрічалися на шляху, про плани на майбутнє Федір Власович Дахно розповів перед учнями і батьками, вчителями і односельцями на зустрічі, яка  відбулася в Пастирській загальноосвітній школі. Це був справжній Урок професора Дахна. Федір Власович дав змістовні відповіді на запитання учнів. Зацікавлено слухали присутні в класі, як його дитинство безжально обпалила війна, як бідували в повоєнні роки. Наш земляк закінчив Пастирську школу в 1953 році. Улюбленим предметом була біологія, саме тому і вирішив пов’язати життя з медициною, щоб приносити людям користь. Бути порядним, чесним стало кредо його життя. А ще любити людей і завжди пам’ятати про своє коріння. Саме тому приїжджає в рідне село, де черпає наснагу і мудрість, завжди дарує односельцям приємні зустрічі і подарунки. На згадку рідній школі подарував холодильник, три сучасні комп’ютери, принтер, книгу про Черкащину. Сільська бібліотека, яка знаходиться у приміщенні школи, поповнилася книгою «Допоміжні репродуктивні технології лікування безпліддя». За це йому щира подяка і низький уклін. А діти подарували шанованому гостю запашний коровай і літературно – музичну композицію, яку підготували учні та вчителі школи.

 

Міністерство
Служба якості
'
Черкаський інститу
Педадогічна преса

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz