Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 13.05.2021, 21:03

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Другий урок професора Дахна

 

                                                                                                         

 

Другий урок професора Дахна

             Пишаємося, що до Пастирської ЗОШ І-ІІ ступенів знову завітав відомий випускник Ф.В, Дахно. Його називають дідусем тисячі малюків, разом з ним святкують Дні народження та повноліття ті, хто завдячує йому власним життям. Людина, відома в широких колах медиків, науковців, філософів, громадських діячів. Доктор філософії, кандидат медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, академік Української та Нью – Йоркської академії наук, академік міжнародної академії інформатизації при ООН, національний представник України в Європейському товаристві репродукції людини і ембріології (ESHRE 2002-2012), член Наукової ради Асоціації приватних клінік і лабораторій з допоміжних репродуктивних технологій (APART) та Американського товариства репродуктивної медицини (ASRM), віце – президент Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

               Зустріч пройшла в теплій, родинній атмосфері. Приємно було спілкуватися з ученим, людиною високих професійних досягнень та широкої ерудиції, що пройшов шлях від фельдшера с. Межигірка, що на Шполянщині, до директора інституту репродуктивної медицини у м. Київ.

            Нам дуже поталанило, що ми маємо можливість зустрічатися і спілкуватися з такою людиною, а учням школи є на кого рівнятися. Як наголосив під час зустрічі сам Федір Власович, що і маленька школа може виховати свого Нобелевського лауреата.

            Під час зустрічі усі присутні отримали у подарунок книгу професора Дахна «1+1=3. Біотехнологія запліднення ін вітро».

            Адміністрація та колектив Пастирської ЗОШ щиро вдячні Федору Власовичу за матеріальну підтримку рідної школи. Ми сподіваємося, що він ще не раз потішить нас своєю присутністю та цікавим спілкуванням.

Міністерство
Служба якості
'
Черкаський інститу
Педадогічна преса

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz