Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 22:37

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

ЗМІ про нас


ОЛІМПІЙСЬКА  ОСВІТА  В ДІЇ

 Враховуючи те, що формування моральності розпочинається з раннього дитинства та    зважаючи на важливість залучення дітей та учнівської молоді до загальнолюдських ідеалів і цінностей на основі гармонійного поєднання спорту, культури і освіти, Національний олімпійський комітет України та Міністерство освіти і науки України уклали Договір про співробітництво №75  від 12.09.06 р., котрий передбачає, поряд з іншим і заходи  з  олімпійської  освіти  в навчальних  закладах.

Одним із основних напрямів олімпійської освіти, що перебуває у полі зору НОК України та Олімпійської академії України, є поширення знань серед дітей та учнівської молоді про олімпійський  спорт. Саме тому НОК України 2005 року ініціював  проведення олімпійських уроків і Олімпійського тижня у навчальних закладах різних типів і форм підпорядкування.

         Протягом  цього літа   у  Пастирській  загальноосвітній  школі І-ІІ ступенів  створено кабінет фізвиховання. У цьому кабінеті, з початку навчального року, учні  одержують  знання  з теоретичних та практичних навичок (настільні ігри,  робота з топографічними картами)  з предмету «Фізична  культура»,  олімпійської освіти та шкільний музей спортивної слави,  у  якому  проводяться  екскурсії  з   учнями школи. Розроблено інтегровану програму( за рекомендаціями  Олімпійської академії України) олімпійського виховання для учнів школи, яка дає можливість залучити  вчителів різних навчальних предметів. У програмі передбачено максимальний орієнтир на внутрішній зв’язок між предметами.

У навчальному плані в аспекті олімпізму інтегруються такі предмети, як мистецтво, трудове навчання, природа і людина, географія, історія, українська мова, світова література, геометрія, музика, образотворче мистецтво та позакласне виховання. Ефективному впровадженню знань з олімпійської тематики сприяє ведення учнями зошита з фізвиховання, в якому є розділ «Все про Олімпійські ігри», методичні посібники, стенди, плакати,  підручники (звичайні та в електронному варіанті), які знаходяться  в бібліотеці кабінету.

Для  участі у Олімпійському уроці та Олімпійському тижні педколективу школи та учнів розроблено план заходів.

Кінцевою метою і результатом реалізації олімпійської освіти є формування особистості, яка у своїх діях і думках у рамках фізкультурно-спортивної діяльності й повсякденному житті керується  загальнолюдськими, гуманістичними нормами поведінки, що культивуються олімпізмом та принципами Олімпійської Хартії.

                                                                                       Рузайкін В.М.

         вчитель фізвиховання

         Пастирської ЗОШ  І-ІІ ст.

Школо, рідна школо!

Журавлиними ключами летять роки... В цьому році виповнюється 40 років того дня, коли в Пастирському була збудована велика, світла будівля сільської школи. 

 Випускники першого випуску семирічної школи Бродська Ярина  Федорівна, Колісниченко Марія Михайлівна, Лісовий Кость Григорович, Олененко 

Микола Федорович після війни багато років працювали  вчителями  

Пастирської школи. До війни і після у Пастирській школі плідно працював 

пастирчанин,  учи­тель початкових класів та співів, Колісніченко Михай­ло Васильович.

В 1965-1994 ppдиректором був вчитель початкових класів, вчитель історії,

 вчитель вищої категорії, вчительметодист Голуб Оксентій Дмитрович. За 

його ініціативи побудовано нове приміщення школи на 560 місць в 1967-1970рр. також реорганізовано школу з восьмирічної в середню.

З 1994-2010рр. дирек­тором працював пастирча­нин А.А. Мальований.

З 201О р. колектив очо­лює Гончаренко О.В.

За 40 років закінчили неповну середню школу 631 особа, з них нагороджено похвальними грамотами 35 випускників, відзначено Похвальними листами 

482 учні, 552 особи одержали загальну середню освіту, з них нагороджено

 золотими та срібними медалями 32 випускники.

Ми пишаємося кожним випускником, але про де­кого хотілося б згадати. Це випускник школи 1954 р. Дахно Федір Власович став відомим вченим в 

галузі репродуктивної медицини, кандидатом медичних наук, доктором 

філософії, ака­деміком Української Ака­демії наук національного процесу, академіком Нью-Йоркської академії наук, професор кафедри акушерства, гінекології і репродуктології  НМАПО імені П.Л. Шупика. 

Федір Власович не забуває школу і завжди допомагає нам.

Хотілося б висловити подяку й іншим нашим спонсорам це - ТОВ 

«Інвестагропром» директор Покотиленко Л.Б. сільському голові 

Пилявському О.О., Линнику А.С., Сідельнику І.Й.,Семинозі А.І., 

Семинозі В.І.

Павло РОЗДОРОЖНИЙ, вчитель історії.

Міністерство
Школа онлайн
'
Дія.Цифрова освіта
Педадогічна преса

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz