Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 11:06

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Подих літа

 

 
                                                                                              

Весела та яскрава пора у таборі "Мрія"

       Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

       Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів у пришкільному таборі «Мрія» з денним перебуванням для учнів 1-9 класів.

       У таборі всі цікаво проводять свій час. Літні канікули – час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Тут діти реалізували мрійливий проект «Я+літо», брали участь у різноманітних квестах, конкурсах та концертах: пісенному «Майдансі», практикумі з bodi- art, казковому art-подіуму, шоу-програмі «Квітуча моя Україна», конкурсі малюнків на асфальті «Діти єднають Україну», та ін.

       Пісні, руханки, кричали – це пришкільний табір «Мрія»!!!

Плахотна С.Б., директор відпочинкового

табору  «Мрія»

 

  

«Тюльки» і «кільки» змагались за першість…

Літо - літечко прийшло

Дітям радість принесло!

 

З великою радістю учні Пастирської ЗОШ І-ІІ ступенів дочекалися літніх канікул. А канікули, традиційно, починаються з оздоровлення.

Цей рік не став винятком. На базі нашої школи  гостинно відчинив двері у казкову країну табір з денним перебуванням “Вогник”, де цього літа відпочиває 35 учнів.

         Пріоритетними напрямами роботи табору є загартування, виховання і розвиток дітей. Вихователі намагаються створити відпочинок цікавим та захоплюючим, щоб життя в ньому було нестандартне, креативне, максимально включало рольові ігри, конкурси та концерти.

         Виховний процес з дітьми в таборі поєднує відпочинок, працю та спорт, які об’єднують тематичні дні. Так, 8 червня, цікаво пройшов День води, зокрема, свято Нептуна, на якому не залишилося жодного байдужого. Дві команди: «Тюльки» та «Кільки» взяли участь у змаганні. Всі вони були впевнені у своїй силі та налаштовані на перемогу.

         Команди власноруч виготовили яскраві костюми та відстоювали право бути кращими. Усі учасники спритно справлялися з нелегкими завданнями. Серед конкурсів найнезабутнішими були:  «Чарівна Русалонька», ліричний конкурс на складання міні – оповідання з морської тематики та конкурс рибалок. А під кінець свята організатори провели екологічну гру «Допоможи мені пройти до чистої води». Діти наводили приклади українських прислів’їв та приказок про воду: «Вода – наша мати», «Зіпсував воду – не буде честі твоєму роду», та ін.

         Вихованці табору отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели свій вільний час. 

Плахотна С.Б., директор табору

відпочинку «Мрія»

Веселий шкільний відпочинок

        Вже 27 травня гостинно відчинили двері пришкільні відпочинкові табори «Вогник» та «Мрія» при Пастирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

        До зустрічі дітей підготувалися всі: і адміністрація школи, і вчителі, і працівники їдальні.

         У перший день роботи таборів було проведено День знайомств. Щодня проводились зарядка, спортивні ігри та розваги: «Веселі старти», «Богатирі», змагання з футболу, шахів.

Цікаво і змістовно пройшли дні води, сміху, туризму, творчості, іменинника, казки, духовності, природи та екології. Школярі продемонстрували свої таланти і в творчих конкурсах: «Країна, в якій я живу», «Фантазери», «Казковий Єралаш». Усі учасники були нагороджені призами та грамотами.

Але найбільш запам’ятались дітям екскурсії в Свято – Дмитрівську церкву ,одноденний похід історичними місцями с. Пастирського. А поїздка в м. Черкаси залишила незабутні враження. Діти відвідали Планетарій, музей МНС, обласну універсальну наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка, зоопарк (класні керівники Плахотна C.Б., Гойдош Н.І., Степаненко О.І.).

Адміністрація школи висловлює вдячність сільському голові Пилявському О.О., Приватним підприємцям Линнику А.С., Тютенку А.С., Козовому В.М., які подбали, щоб оздоровлення було повноцінним.

Враження від відпочинку ще надовго залишаться в серцях дітей.

З нетерпінням чекатимемо наступного літа.

Плахотна С.Б., директор табору

праці і відпочинку «Мрія»

 

ПОДИХ  ЛІТА

У Пастирській ЗОШ І-ІІІ ступенів пришкільні табори з денним перебуванням  «Вогник» та «Мрія» були створені з метою забезпечення оздоровлення та організованого відпочинку, створення умов для самореалізації дозвілля дітей та виховання підлітків.

Табори працювали з 28.05 по 14.06. Всі діти були поділені на загони, кожен з яких мав свій девіз, речівку та стіннівку.

У цьому році робота пришкільного табору співпала з навчальною практикою, тому під час відвідування табору для учнів 5-8, 10 класів було заплановано та проведено багато предметних екскурсій та різних розважальних заходів. Всім учням запам’ятались конкурси «Острів скарбів», «День навпаки», туристична прогулянка рідним краєм, екскурсія в                м. Чигирин.

Особливо у дитячій пам’яті залишився «День навпаки», де брали участь команди «Вихователі» і «Діти».

А забезпечували змістовне дозвілля дітей директори таборів Роздорожний П.А. та Микитюк Р.Н., вихователі Коробова Ю. П., Дахно С.В., Гойдош Н.І., Степаненко Г.І.,  Рузайкін В.М. та педагог-організатор Маслюк Г.А., акомпаніатор Казімірчук Т.П., кухарі Сідельник Г.Я., Гриценко Т.П. та комірник Мальована В.І.

Ми хочемо подякувати за змістовний відпочинок дітей спонсорам: Пилявському О.О., Линнику А.С., Тютенку А.С., Осадчук В.А., а також батькам учнів 1-8, 10 класів, діти яких відпочивали в таборах «Вогник» і «Мрія». Завдяки цим людям відпочинок пройшов активно та змістовно.

Отже, по закінченню табірної зміни учні оздоровились, покращили своє соціальне та психологічне здоров’я, мали змогу самореалізуватись. 

 

 

Директор табору «Мрія» Роздорожний П.А. 

Педадогічна преса
Міністерство
Черкаський інститу
Календар
Календари для ucoz

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz