Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 12.11.2018, 23:25

Пастирська ЗОШ

Меню сайту
Погода

Акція "За чисте довкілля"

 

«Ми за чисте довкілля!»

     «Є таке правило. Прокинувся рано, умився, привів себе в порядок – відразу ж приведи в порядок свою планету». А. де Сент-Екзюпері.

У переддень Всеукраїнського суботнику у селі Пастирське Смілянського району Черкаської області відбулася масштабна екологічна акція «Ми за чисте подвір’я!». Таку подію не могли оминути увагою учні Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, які всією шкільною громадою разом з педагогічним колективом взяли участь в очищенні вулиць села від сміття.

    Співпрацюючи разом з Пастирською сільською радою, учні пройшли основними вулицями малої Батьківщини – Шевченка, Леніна, Смілянській, Заводській, Першотравневій; метою заходу було не лише збір побутового сміття (обгорток від цукерок, скляних та пластикових пляшок тощо), а й алітування жителів села до самостійного прибирання території біля власних будинків. Ніхто не зробить для нас світ кращим, ніж він є, все у наших руках, адже, якщо кожен зробить свій невеликий вклад, то, ходити вулицями та жити в селі, стане набагато приємніше.

    Для того, щоб змінити свою країну на краще, потрібно розпочати найперше з себе. Розуміючи це учні школи, як ніколи, намагалися максимально ефективно виконати поставлене перед ними завдання, навіть незважаючи на не надто сприятливу погоду. Як говорив відомий французький письменник та гуманіст Антуан де Сент-Екзюпері в «Маленькому принці»: «Ти живеш своїми діями, а не тілом. Ти – це твої вчинки, і немає іншого тебе».

Педагог-організатор

Т. С. Шарпінська

  12 квітня  учні та вчителі  школи взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля»

На території школи перекопані та упорядковані клумби, завезено землю, на квітниках висаджено весняні квіти (конвалії, ряст, тюльпани); посаджено 30 дерев та кущів (вишні, яблуні, горіхи, калина, бузок).

   Всі працювали весело та завзято. Цьому сприяла і надзвичайно гарна погода. Земля раділа теплу і кожному промінчику сонця. 

Педадогічна преса
Міністерство
Черкаський інститу
Календар
Календари для ucoz

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz